Keyboard Chord Dictionary

Klavyeli Enstrüman Öğrenme Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 29.95$
  • Boyut 5.2 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma D'Accord Music Software
Keyboard Chord Dictionary programı sayesinde piyano, minör ve akortlarını duyarak, görerek ve yazıcıdan çıktı alarak öğrenebilirsiniz.
Keyboard Chord Dictionary programı sayesinde piyano, minör ve akortlarını duyarak, görerek ve yazıcıdan çıktı alarak öğrenebilirsiniz.

Program ekranında bulunan akort adı ve akortları istediğiniz şekilde seçerek yine program içerisinde bulunan enstrümanlardan istediğiniz seçip deneyebilirsiniz. Bunun yanında yine programda bulunan akortları yazdırma listesine ekleyerek yazıcıdan çıktı alıp bu akortları takip edebilirsiniz. Keyboard Chord Dictionary programı 2 oktavlık sanal klavyeye sahiptir. Akorlar ile ilgili daha fazla bilgi alabilmeniz için bu sanal klavyeye mavi daireler yerleştirilir ve seçmiş olduğunuz akortları Play tuşuna basarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca program ile her akortu, notları, aralıkları öğrenebilir, sözden akort alabilir, özel akort üretebilirsiniz. Piyano, elektro piyano, violin, çello, kontrabas, trampet, flüt gibi daha bir çok enstrümanı yine bu program içerisinde bulabilirsiniz. Programın şu an incelemekte olduğunuz deneme sürümünü sadece 10 kere kullanabilirsiniz. Kısıtlamasız bir şekilde kullanmak isterseniz üreticinin sitesinden lisans satın alabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Keyboard Chord Dictionary indir